2020 елның 28 июлендә "Татарстан Республикасы Аграр яшьләр берләшмәсе" төбәк иҗтимагый оешмасының Балык Бистәсе район бүлекчәсе ачылды, анда Татарстан Республикасы Аграр яшьләр берләшмәсе рәисе Шувалова Диләрә Даниял кызы катнашты.Җыелыш барышында "Татарстан Республикасы Авыл яшьләре" программасы һәм "Татарстан Республикасы Аграр яшьләр берләшмәсе"төбәк иҗтимагый оешмасы эшчәнлеге каралды.Аннан соң " Аграр яшьләр берләшмәсе "төбәк иҗтимагый оешмасының Балык Бистәсе район бүлекчәсе Рәисен сайлау булды ТР".Очрашуда катнашучыларның барысы да бертавыштан Караганова Олеся Юрьевнаны тәкъдим итү өчен тавыш бирделәр.

Соңгы яңарту: 2020 елның 28 июле, 14:07

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: