Балык Бистәсе муниципаль районы башкарма комитеты хәбәр итә!

2019 елның 21 мае, сишәмбе

Татарстан Республикасы Балык Бистәсе муниципаль районы башкарма комитеты Татарстан Республикасы Президентының «2019 елның 1 июленнән 2023 елның 30 июненә кадәрге чорда Үзәк округ хәрби суды эшен тәэмин итү өчен Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләренең присяжный утырышларына кандидатлар исемлекләрен һәм запас исемлекләрен төзү турында " гы 179 нчы карарын үтәү йөзеннән хәбәр итә», «Россия Федерациясендә гомуми юрисдикциядәге федераль судларның присяжный утырышчылары турында " 2004 елның 20 августындагы 113-ФЗ номерлы Федераль закон таләпләренә таянып, хәзерге вакытта сайлаучылар, референдумда катнашучылар турында шәхси мәгълүматлар нигезендә присяжный утырышчыларга кандидатлар исемлеген төзү башкарыла.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: