Балык Бистәсе муниципаль районында урнашкан хуҗасыз күчемле милек объектларына милек хокукын рәсмиләштерү буенча эшләр үткәрү

2024 елның 2 мае, пәнҗешәмбе

Балык Бистәсе муниципаль районы башкарма комитеты хәбәр иткәнчә, «Сетевая компания» АҖнең Идел буе электр челтәрләре филиалы Балык Бистәсе муниципаль районында урнашкан түбәндәге хуҗасыз күчемле милек объектларына милек хокукын рәсмиләштерү буенча эш алып бара:

no п\п

Объектның исеме

Объектның урнашуы, урнашуы

Һава ВЛ линиясе 10 кВ ф.16

Балык Бистәсе

ТР, Балык Бистәсе районы, Яңа Арыш авыл җирлеге

КТП-9368 25ква/10/0,4 кВ трансформатор комплектлы подстанциясе

ТР, Балык Бистәсе районы, Яңа Арыш авыл җирлеге

Милекчеләр яки милекчеләр турында белешмәләре булган затлар игълан ителгән очракта, Татарстан Республикасы, Биектау муниципаль районы, Биектау авыл җирлеге, Биектау сәнәгать зонасы, 41 нче йорт, каб адресы буенча «Челтәр компаниясе» АҖ филиалына мөрәҗәгать итегез.408, тел.8(843)241-01-95. Мөрәҗәгать итү вакыты әлеге хәбәр басылып чыкканнан соң 30 көн тәшкил итә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: