Балык Бистәсе районына Татарстанның монополиягә каршы хезмәте киләчәк

2024 елның 2 мае, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы буенча Федераль монополиягә каршы хезмәт идарәсенең район территориясенә визиты 2024 елның 22 маенда узачак. Муниципаль районга ведомство җитәкчесе урынбасары Андрей Розенталь киләчәк.

Традиция буенча муниципаль район территориясендә район җитәкчелеге белән эш очрашулары, мәктәптә ачык дәрес, гражданнарны кабул итү һәм сәнәгать мәйданчыгына яки предприятиегә бару булачак.

Гражданнарны һәм бизнес-берләшмә вәкилләрен кабул итү район Башкарма комитетында түбәндәге адрес буенча узачак:  Балык бистәсе, Ленин урамы, 48 нче йорт.  Балык Бистәсе муниципаль районы Советы һәм Башкарма комитеты аппаратының кабул итү бүлмәсе аша-22-113 телефоны буенча яисә 8-917-886-15-58 телефоны буенча Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан матбугат хезмәте аша кабул итүгә язылырга мөмкин (контактлы зат: матбугат сәркатибе Ефимова Оксана Александровна).

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: